winx club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
winx club

cia renkasi winx gerbejos
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Apie Bloom (Žiedę)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Tehna
~*napažystamasis*~
~*napažystamasis*~
Tehna


Female
Pranešimų skaičius : 48
Registration date : 2009-07-21

Apie Bloom (Žiedę) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie Bloom (Žiedę)   Apie Bloom (Žiedę) Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 1:07 pm

Apie Bloom (Žiedę) Animation63eeAš gimiau Gruodžio 10 dieną ir mano simbolis yra Drakonas. Man 16 metų. Aš esu iš Gardenijos Žemes ir ten gyvenau su mama Venesa ir tėčiu Maiku. Na, ten gyvenau ne visą laiką - mane įsivaikino puikūs žmonės - Maikas ir Venesa, su kuriais augau nuo kūdikystės. Bet anksčiau aš augau pas savo tikrus tėvus Sparkso planetoje. O dėl ko aš buvau pasiųsta į Žemę?

Vieną gražią dieną mano karalystę užpuolė juodosios galios ir raganos, kurios norėjo pasiglemžti mano galias. Bet mane išgelbėjo Dafne - mano sergėtoja, kuri atkeliavo mano tečiui paliepus. Ji mane paguldė į magiškąjį portalą, per kurį išsiunte į pačia atokiausią planetą visatoje - Žeme.
Esu vienintelė savo gimines palikuonė, nes visi žuvo per didįjį mūšį… Apmaudu, bet aš su tuom susitaikiau ir dabar gyvenu.

Bet vieną dieną, kai vaikščiojau po parką sutikau feją vardu Stela kuri kovėsi su dideliu ir pavojingu Troliu. Tenai aš atradau savo magiškas galias, kai mane apgyne šviesioji Fėja. Nuo to laiko viskas ir prasidėjo. Aš palikau Gardenijos Žeme ir atvykau į Alfėją.
Tenai aš studijuoju labai įdomius dalykus. Aš radau gerus draugus ir darau, kad mano svajonės pildytusi. Aš bandau išsiaiskinti savo praeities paslaptį ir beveik kiekvieną dieną aš gyvenu naujame, magiškame pasaulyje.

Mano didžiausia aistra yra magija. Kiekvienas mano hobis susijas su magiškais dalykais. Kada gi aš galėsiu raustis vienoje is tūkstančių Alfėjos bibliotekoje?..

Kai atkeliavau į Alfėją ir sužinojau, kad turiu Drakono Ugnies Galią pradėjau nesutarti su Lede (ragana is debesų bokšto mokyklos). Nors ji ir yra mūsų visų priešė, bet Ledė labiausiai nusistačiusi prieš mane, nes ji siekia Drakono Ugnies Galios…

Drabužiai
Šviesiai Mėlyni Fėjos Rūbai. Trumpi Batukai ant kulno, Sijonukas, Marškinėliai be petnešėlių, bet einantys per kaklą. Geltonas pakabukas ir Geltonas Lankelis. Juostinės apyrankės.
Apie Bloom (Žiedę) Gele0ry
Atgal į viršų Go down
http://formspring.me/sandraa1611
sima20122013
~*napažystamasis*~
~*napažystamasis*~



Male
Pranešimų skaičius : 27
Age : 21
Location : Vilnius
Registration date : 2012-02-28

Apie Bloom (Žiedę) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Bloom (Žiedę)   Apie Bloom (Žiedę) Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 11:38 am

cool
Atgal į viršų Go down
 
Apie Bloom (Žiedę)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» gabceles(bloom) kambarys
» Rasykit cia apie save
» Paaiskinkite apie mokykla

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
winx club :: apie winx :: bloom-
Pereiti į: