winx club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
winx club

cia renkasi winx gerbejos
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 susipažinkime

Go down 
+21
bluum
stella123
bloom :)
CRITIC
tecna
WeIrDo O.o
gabriel41
kristina
mistre
Radvilyte=)
bloomyte
paule
Rytė
flora and helia
Veza-be-cukraus
Mercury_girl
Sweet
ziede
Stela
bluma
Flora
25 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Flora
flora
flora
Flora


Female
Pranešimų skaičius : 124
Age : 28
Registration date : 2007-09-23

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeTr. 10 03, 2007 10:40 am

jeigu jau čia prisiregistravai turi mums apie save ką nors papasakoti Smile mes visi įdėmiai tavęs klausome Smile
Atgal į viršų Go down
https://winx.lithuanianforum.net
bluma
bloom
bloom
bluma


Pranešimų skaičius : 10
Age : 31
Registration date : 2007-11-04

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeSk. 11 04, 2007 4:46 am

sveiki, esu Migle is kazlu rudos. nesu lb didele winx gerbeja, bet man jos atrodo tikrai saunios ir mielos.
dar sk zurnaliuka Magija w.i.t.c.h..
gimiau kovo 18 diena, datos nerasysiu, nes galiu pasirodyti lb maza xD
lb megstu susirasineti inernete ir per skype. [jai kas norit artimiau susipazinti, susiraskite mane skype: gintare195
na megstu kompiuterinius zaidimus s masinomis.
lankau muzikos mokykla, jau 3 kl. groju fortepijonu, bet ketinu mesti, nes uzima lb daug laiko, ir nelieka laiko liksmybems, o tokias as dievinu. xP
daugiau apie mane:
esu linksma, uzsispyrusi, niekada neklausau nei mokytoju, nei seimos [nors turiu tik mama], apskritai, negerbiu net suaugusiuju. nors jai pamatytumete mane is pirmo zvilgsnio, sakytumete, kad esu angeliukas... bet... ne! netikiu dievu, nei angelais [nu bet patinka stai toki pan. engelai kaip sis mano avatraas... nu biski pasakysiu, bet norit tikekit, norit ne.
tikiu i velnia, nekenciu sviesos, nes tik nakty man geriau ir linksmiau, esu lunatike [nu taip visi sako, nes tik nakty... jau sakiau], dievinu varles, rupuzes...megstamiausios spalvos- tamsiai raudona ir juoda.
Na ka dar Jums papasakoti? net nezn... jai kils ?, tai kl...
Atgal į viršų Go down
http://www.witch-mag.gooforum.com
Stela
stella
stella
Stela


Female
Pranešimų skaičius : 24
Age : 27
Location : Ten, kur tu manęs niekada nerasi...
Registration date : 2007-11-07

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 10:25 am

Sveiki! Aš esu Rugilė. Gyvenu Panevėžyje, turiu mažą išdykusį brolį, mamą ir tėtį. Lankau muzikos mokykla. Penkis metus groju fortepijonu [labai panašiai kaip Miglė]. Dar lankau šokių būrelį. Visos savaitės dienos man užimtos, tad įvairiausioms pramogoms man lieka tik savaitgaliai... Bet džiaugiuosi galėdama tobulėti jau ir vaikystėje Very Happy . Turiu begales diplomų, padėkos raštų... Mėgstu:
Žaisti su kompiuteriu
Skaityti
Žiūrėti Winx filmuką Wink
Mano mėgiamiausios pamokos:
Lietuvių kalba
Anglų kalba
Mano el. pašto adresas rugile990@gmail.com , o mano skype mergaiciuke1332.
Mano mėgiamiausios spalvos:
Oranžinė
Žydra
Mėiamiausios internetinės svetainės:
www.magicas.forumotion.com
www.one.lt
www.point.lt
Tai tiek apie mane... Jei ko nors norėsite paklausti klauskite per mano el. paštą [nerašykite į skype, nes dabar jis man neveikia...]
Atgal į viršų Go down
ziede
bloom
bloom
ziede


Pranešimų skaičius : 7
Registration date : 2007-11-12

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimePir. 11 12, 2007 8:02 am

Sveiki, as Laura Nechajute is Joniskio.Gimiau 1996-11-18d greit mano gimtadienis.Mano pavarde rusiska [man negrazi] nors is mano giminiu niekas nera rusas Very Happy nebent koks prosenelis...As labai, labai megstu skaityti magijos zurnaliukus,megstu sokti,dainuoti,piesti,ziureti winx filmuka,ir viskas kas susije su magija.Uzaugusi noreciau buti kriminaliste Very Happy man labai patinka viska tirti,visokius negyvelius ziureti ir t.t. ...Gal dar noreciau buti kokios firmos direktore Smile.
Einu i Joniskio "saules" vidurines mokykla esu 5b klaseje,lankau aerobikos sokiu bureli.Megstamiausios pamokos kuno kultura,darbai,daile.Myliu 1 berniuka, bet jis manimi nesidomi Sad ir man labai skaudu...Jo vardas Benas gal kitiem jo vardas ir negrazus bet man jis labai grazus Jeigu uzaugusi istekeciau buciau Slekoniene nes jis Slekonis :DDDMan jo pavarde visai gera nera negrazi Smile...Jam 11 metu Wink man jis labai patinka. Mano seimos nariai mama, as ir sese.Sese gyvena Airijoje per kaledas grys! Labai,labai laukiu nes ziauriai pasiilgau.Mano mamos vardas Dalia seses Agneta.Mano tevai issiskyre nes jis susirado kita [nesikeiksiu _ _ _ _ _,_ _ _ _ _ ......]Megstu labai buti prie kompiuterio nes susirgau kompiuterio manija! Man patinka bloma [ziede] ir kornelija heil.Bunu dazniausiai svetainese:www.point.lt www.clubpenguin.com www.visiskaislaptai.forumup.com www.magicwitch.forumup.com ir t.t.jeigu ko nors noresite manes paklausti tai klauskite per PM ...
Atgal į viršų Go down
Sweet
flora
flora
Sweet


Female
Pranešimų skaičius : 19
Age : 28
Registration date : 2008-01-05

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeŠt. 01 05, 2008 11:08 am

labutis esu erika is vilniaus.. man 12m.. be galo myliu zirgus.. megstu dainuoti, sokti ir jodineti... esu labai uzsispyrus mergaiciuke...! ka noriu ta ir gaunu! dazniausej esu visu tevu kosmaras... turiu begalybe draugu Very Happy bet noreciau ju tureti dar daugiau... ne del skaiciaus o del to kad tureciau su kuo bendrauti!!!juk kai kompanija didesne linxmiau ane?? namie auginu kaciuka 2sunis ir paliuka (degu) .. na dar savo sese!!! jei ka noretumete suzinoti klauskit
Atgal į viršų Go down
Mercury_girl
Mercury_Girl
Mercury_Girl
Mercury_girl


Female
Pranešimų skaičius : 40
Age : 26
Location : Tokijus-Magija-Liokas
Registration date : 2008-01-10

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeKv. 01 10, 2008 8:35 am

Sveiki! Esu Liveta (ne Kazlaukienė) iš Klaipėdos. Gyvenu didelėje šeimoje kurioje yra: aš, mano mama, mano tėtis, dvi mano sesės ir brolis. Einu į 4 klasę "Nykštuko" mokykloje-darželyje. Mėgstu žiūrėt animacinius filmus "Sailor Moon", "WinX Club", "Totally Spies", "Trollz", "Code Lyoko". Neturiu naminių gyvūnėlių. Man 10 metukų. Mėgstu dainuoti, šokti, piešti, žaisti su kompiuteriu, skaityti. Turiu daug padėkos raštų. Mano mėgstamiausios pamokos yra lietuvių kalba, anglų kalba, pasaulio pažinimas ir dailė. Nemėgstu kūno kultūros. Mano mėgstamiausios spalvos: balta, rožinė, oranžinė, jūros žydrumo. Mėgstamiausios ir lankomiausios svetainės: www.one.lt www.freewebs.com/all-multikai
www.princess-serenity.mylivepage.com http://idomus-portalas-lt.forumotion.com Mano skype: ciauskute11. Mano elektroninis paštas: ciauskute11@one.lt. Tad rašykit. Ačiū kad išklausėt.
Atgal į viršų Go down
http://www.freewebs.com/all-multikai
Veza-be-cukraus
bloom
bloom



Pranešimų skaičius : 4
Registration date : 2008-01-26

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeŠt. 01 26, 2008 9:31 am

Sveiki! Aš esu Raimonda. Gyvenu Alytuje, turiu mažą Sesute, mamą ir tėtį. Mėgstu:
Sedeti prie kompiuterio
Skaityti
Žiūrėti Winx filmuką...Is winx turiu:
1Floros lele
2Bloom leles
100 kortu
Ir viena kortu zaidima
Mano mėgiamiausios pamokos:
Technologijos
Informatika
Mano el. pašto adresas raimonda05@gmail.com , o mano skype raimonda05 lauksiu winx gerbeju! XD...
Mano mėgiamiausios spalvos:
Melyna , Geltona
Mėiamiausios internetinės svetainės:
www.winxclublt.forumotion.com
www.winxclublt.forumotion.com
www.h2o-film.piczo.com
ir daug kitu....
Tai tiek apie mane... Jei ko nors norėsite paklausti klauskite skype XD...
Atgal į viršų Go down
flora and helia
flora
flora
flora and helia


Female
Pranešimų skaičius : 31
Age : 27
Location : hiterfild-metamoor-alfeja
Registration date : 2008-03-17

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeAntr. 03 25, 2008 10:30 am

labas as esu rugile is kauno... esu labai didele gerbeja - winx ir witch ...
na su linksma...
mokausi milikoniu vid.
man 11 gimiau 1997m...
megstamos internetines svetaines:
www. draugas.lt - rfc
www. point.lt - WitchCornelia
www. gmail.com - rugileben@gmail.com


jei ka dar noresit suzinot rasikit... winxes
Atgal į viršų Go down
Rytė
bloom
bloom
Rytė


Female
Pranešimų skaičius : 29
Age : 25
Registration date : 2008-03-25

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeAntr. 03 25, 2008 12:45 pm

Sveiki aš Rytė Benešiūnaitė man 9 m. gyvenu Kaune.
Mokausi Milikonių vid. 3a kl.
Man patinka susirašinėti su draugais.
Atgal į viršų Go down
paule
~*napažystamasis*~
~*napažystamasis*~



Female
Pranešimų skaičius : 8
Age : 30
Registration date : 2008-03-30

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 1:48 am

sweikuciai as esu pauleis pakruojo man 11 metu lankau pakruojo "zemynos"pagrindine mokykla 4b kl. as auginu kaciuka sinsila ir suniuka...suriu wiresne sese nu aisku turiu tety ir mama...
man patinka susirasineti el. laiskuciai ir SMS laiskuciais...mano tel.ezys 862483111 laukiu SMS smailas~
apie mane:
as megstu ekstremalu gyvenima wisos dienos yra uzintos pamokom bureliais ir namu darbais nu mano mama mane vercia kalt ir kalti kad buciau kl. pirmune pokiek menusiuku mama vercia dar labiau mokytis ir tapau kl.pirmune smailas*~ as lb mekstu dainuoti as lankau chora ir ancambly bet atsibosta :'( as gyvenu 13 gyvenima...
mano megstamiausi tinklapiai yra
www.one.lt(mano el pastas mistexx@one.lt)
www.winxclub2.proboards50.com (sitas yra mano fr)
www.draugas.lt
as turiu skype paulekate per skype galime susipazinti todel lauksiu laiskuciu
as lankau sokiu buleti pinimo bureli ancambly chora matematikos kluba sauguji eisma ir siuvinejimo bureli nu man lieka tik savaitgaliai laisvo poilsio as niekada nanuskykstu vietoje...
mano megstamiausios pamokos yra matieka(matematika) kuno kultura ir daile...nekenciu siu pamoku:anglu lietkiu(lietuviu) pasaulio paz.

nu aspie mane tiek XD
Atgal į viršų Go down
bloomyte
bloom
bloom
bloomyte


Female
Pranešimų skaičius : 439
Age : 24
Registration date : 2008-04-13

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeSk. 04 13, 2008 6:15 am

sveiki as esu Akvile. as is Vilniaus.lankau "Vilniaus Vyturio Pradine mokykla".dar auginu kanarele Lulu.ir turiu tik mama...man lb patinka susirasineti per skype.mano skype:akvilyte7. ir mano e mail pypce@yahoo.com jei nori parasyk man laiskuti ^_^
mano megstamas portalas yra www.winxclub2.proboards50.com , www.point.lt .
mano megstamiausios pamokos: daile,anglu kalba,pasaulio pazinimas.
Atgal į viršų Go down
http://www.go0winx.lforum.biz
Radvilyte=)
stella
stella
Radvilyte=)


Female
Pranešimų skaičius : 254
Age : 26
Registration date : 2008-05-27

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeSk. 06 15, 2008 7:48 am

Sweiki mano vardas Radvile man 10metu gimiau 1997-12-31 gyvenu su mama , tete broliu ir aisku as labai megstu rasinetis per skype mano skypes pavadinimas ;=)Radvilyte=)
juokas labai nekenciu savo broliio as gyvenu Marijampole lankau Rimanto Stankeviciaus vidurine mokykla jaigu kasnors nori draugauti ,bet tik is Marijampoles parasykit man juokas juokas
stella
Atgal į viršų Go down
mistre
Musa
Musa



Female
Pranešimų skaičius : 8
Age : 27
Registration date : 2008-07-21

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimePir. 07 21, 2008 9:12 am

sweikuciai as esu paule is pakruojo man 11 metu lankau pakruojo "zemynos"pagrindine mokykla lankysiu 5b kl. as auginu kaciuka sinsila ir suniuka...turiu wiresne sese nu aisku turiu tety ir mama...
man patinka susirasineti el. laiskuciai ir SMS laiskuciais...mano tel.ezys 862483111 laukiu SMS smailas~
apie mane:
as megstu ekstremalu gyvenima wisos dienos yra uzintos pamokom bureliais ir namu darbais smailas*~ as lankau chora ir ancambly bet atsibosta :'
mano megstamiausi tinklapiai yra
www.one.lt(mano el pastas mistexx@one.lt)
www.winxclub2.proboards50.com (sitas yra mano fr)
www.draugas.lt
www.riteriai.lt
www.spele.nl
www.travian.lt
www.friendsclub.lt
as turiu skype paulekate lankau ancambly manau kad daugiau choro nebelankysiu nes ner ka weikt...manau ir kitu bureliu nenelankysiu nu gal koky lb idomu
mano megstamiausios pamokos yra matieka(matematika) kuno kultura ir daile anglu kalba(kai zaidziame)...nekenciu siu pamoku:lietkiu(lietuviu) pasaulio paz.
smailas]`


Paskutinį kartą redagavo mistre, Sk. 10 12, 2008 12:24 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
kristina
bloom
bloom
kristina


Female
Pranešimų skaičius : 11
Age : 30
Location : kedainiai
Registration date : 2008-08-21

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeKv. 08 21, 2008 3:04 am

sveikuciai!
as kristina mikenaite gyvenu kedainiuose mokaus j.paukstelio mokykloje.megstamiausios pam tai matematika ir informatika.megstamiausios spalvos melyna, violetine,raudona,zalia.viska megstju kur yra magisku galiu.lankau karate ir megsju dainuoti ir eiles kurt blum .
Atgal į viršų Go down
gabriel41
bloom
bloom
gabriel41


Female
Pranešimų skaičius : 311
Age : 25
Registration date : 2008-09-11

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeKv. 09 11, 2008 6:22 am

labas aš esu gabriele abrutytė man metu beveik 10 o ira 9m. mokausi vidmantu vidurinei mokikloi.3a.klasei
mano skype gabra92. man patinka lanžiuoti po interneta vakeli kurios labiausai lankausi. www.point.lt mano ira gabriel41 www.draugas.lt mano ira gabra9@one.lt kvieskit
www.friendsclub.lt
gal kas nori pakviesti i draugus gabra9
o jai konors norit paklausti parašikit

mano svetainė http://narutas.forumtion.net/forum.htm


Paskutinį kartą redagavo gabriel41, Pen. 10 10, 2008 5:16 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://narutas.forumotion.net/forum.htm
WeIrDo O.o
tecna
tecna
WeIrDo O.o


Pranešimų skaičius : 39
Registration date : 2008-09-20

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeŠt. 09 20, 2008 12:18 pm

hm..as esu WeIrDo [tikro vardo nesakysiu] man 12.
as is kauno. lankau kauno "Ausros" gimnazija.6kl.
dar lankau muzikos mokykla. kauno A.Kacanausko muzikos mokykla. ten esu 5kl. groju fortepijonu. jau esu sudalivavusi ko0nkursuose. vienas buvo tarptautinis duetu konkursas [uzemiau 4-5 vieta] ir sicilijoje italijos sal0oje tarptautiniame konkurse. laimejau 2 vieta ir sidabrini medali.
winxes gal ziurejau pries 2m. as labiau megstu w.i.t.c.h bet sugalvojau nueiti i winx foruma.
megstu zudyti [if u are not stupid u know that i am joking], piesti, kurti, kalusytis muzikos, bendrauti.
as daugiausiai bendrauju su mano amziaus ar vyresniais nekvailais, stilingais zmonemis. mano stlius emo, punk, sportinis.galit mane vadinti gote.
dar labai megstu anime ir manga. ypac naruto.
my favorite sites www.nelysk.lt http://witch-girl.keuf.net/ http://witchfan.huhohi.com/ http://animefans.forumotion.com/ [paskutiniai du yra mano kurti]
norit bendrauti ir esi mano amziaus ar vyresne tai mano skype svajoone.
maziai man nerasykit. gal as jums atrodau grubi bet tai tik pasekmes mano gyvenimo.
Atgal į viršų Go down
tecna
tecna
tecna
tecna


Female
Pranešimų skaičius : 237
Age : 24
Location : fashion city
Registration date : 2008-10-02

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimePen. 10 10, 2008 6:25 am

as gabija man 9 metai megstu zaisti su kompu ziureti tv ir piesti esu uzsispyrusi man patinka bratz ir winx klubas dar witch na norite daugiau suzinoti rendeer man patinka viskas kas susija su pokstais drunken bom jei konors norit klausti parasykit man sicia i pm arba i lyzagabija@gmail.com negaliu pakesti fyfu,mokyklos,mokytis,kuno kulturos. mano svetaines http://bratz-bratz-bratz.1talk.net/ ir http://simpsonai.forumotion.com/index.htmflower
Atgal į viršų Go down
http://www.bratz-bratz-bratz.1talk.net
CRITIC
~*napažystamasis*~
~*napažystamasis*~
CRITIC


Pranešimų skaičius : 30
Registration date : 2009-02-05

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 3:08 am

Sweiki...Visi.As Saulius arba Silvestras,ziurint i kuria mano pilietbe ziuresit,esu lietuviu lenkas...Man 17.Uzsiregestravau nes megstu teisti ir kritikuot net ir tokius dalykus kaip anime,cartoonus,amerimes,knygas,filmus ir t.t
Mano hobiai muzika,daile,animacija...Lankau vokalinius kursus ,ir siemet pradesiu dailes mokykla...
Muzika:True EMO of 90's,screamo,emoviolence,emocore,indie emo,ska,punk rock,hardcore,grindcore,pop punk,indie rock^^
Filmai:army of darkness,braindead,ed wood.
Knygos:Terry pratcheto ir Tolkeno,dar patiko clockwork orange.
Grupes:Fugazi,saetia,1905,THE DEATH OF ANNA KARINA,Circle Takes The Square,reel big fish,catch 22.
Atgal į viršų Go down
bloomyte
bloom
bloom
bloomyte


Female
Pranešimų skaičius : 439
Age : 24
Registration date : 2008-04-13

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeSk. 02 08, 2009 5:35 am

Jeigu atėjai čia visko kritikuoti,tu čia nelaukiamas.
Atgal į viršų Go down
http://www.go0winx.lforum.biz
bloom :)
~*napažystamasis*~
~*napažystamasis*~
bloom :)


Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2009-03-11

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeTr. 03 11, 2009 12:49 pm

Labas esu Indre Smile man yra 10 metu man labiausei patinka ziede I love you is filmuko winx club I love you
Atgal į viršų Go down
bloom :)
~*napažystamasis*~
~*napažystamasis*~
bloom :)


Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2009-03-11

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeTr. 03 11, 2009 12:51 pm

labas as esu indre man yra 10 metu man labiausei patinka ziede I love you Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven is filmuko winx club I love you
Atgal į viršų Go down
CRITIC
~*napažystamasis*~
~*napažystamasis*~
CRITIC


Pranešimų skaičius : 30
Registration date : 2009-02-05

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimePen. 03 13, 2009 3:15 am

Malonu...

Adminai,tvarkykit ta double posta....
Atgal į viršų Go down
gabriel41
bloom
bloom
gabriel41


Female
Pranešimų skaičius : 311
Age : 25
Registration date : 2008-09-11

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimePir. 03 30, 2009 8:38 am

bloomyte rašo:
Jeigu atėjai čia visko kritikuoti,tu čia nelaukiamas.
o tu blomyte gal jam neaiskink tu ne admin
Atgal į viršų Go down
http://narutas.forumotion.net/forum.htm
stella123
~*napažystamasis*~
~*napažystamasis*~
stella123


Pranešimų skaičius : 12
Age : 24
Registration date : 2009-06-16

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 12:52 am

Aš esu Ieva gyvenu alytuje neturiu nei brolių ne sesių.
mano pomėgiai:
žiūrėti winx club filmuką,žaisti su lėlėmis,žaisti prie konpiuterio.
mano mėgstamiausios svetainės:
www.one.lt
http://www.girlgamesclub.com/
www.linksmiau.net
http://simsrevolution.forumotion.com/forum.htm
http://go-bratz-go.lithuanianforum.net/forum.htm
https://winx.lithuanianforum.net/forum.htm
meėgstamiausia winxė:
stella
_________________
stelyte stela stella blablabla winxes
Atgal į viršų Go down
http://cloe123.mylivepage.com/image/index
bluum
~*napažystamasis*~
~*napažystamasis*~
bluum


Pranešimų skaičius : 96
Registration date : 2009-06-04

susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 7:20 am

labuckis!
mano vardas Deimena pavarde Bauzyte. givenu dagiu kaime kiti gal nera tokio girdeje bet paziureje zemelapy matysis. tie kurie nori drraugauti gali but is visur man patinka skype susirasineti per ji mano skype mjunita. turiu du brolius bet vieno nebera mano brolio vardas yra Tadas o seses Raminta. man patinka arkliai, ir kaciukai. auginu persu veisles kati vardu jukis, dar zirga vardu sandra na ir namu sergetoja vardu Lordas.mekstamiausia winx'e: stella stela. as lankau sedos vytauto macernio gimnazija. mano mekstamiausia spalva vijoletine. na ir viens prasimas galit uzsiregint sitam forume http://winxclub.lithuanianforum.net/forum.htm tai mano drauges forumas bet labai mazai kas uzsiregino labai prasau tie kurie usireginolabai ačiu stelyte


Paskutinį kartą redagavo bluum, Tr. 07 15, 2009 11:44 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: susipažinkime   susipažinkime Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
susipažinkime
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
winx club :: čia WINX pasaulis! :: susipažinkime!-
Pereiti į: